Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Pieluchy bambusowe — dlaczego warto z nich korzystać?

Pieluchy bambusowe powstają z przyjemnego w dotyku włókna bambusowego, dlatego zyskują coraz większą popularność wśród produktów dedykowanych dla niemowląt.

© Materiały prasowe / 4media

Pieluchy bambusowe powstają z przyjemnego w dotyku włókna bambusowego, dlatego zyskują coraz większą popularność wśród produktów dedykowanych dla niemowląt. To produkt wielorazowy, który nie wykazuje niekorzystnego wpływu na delikatną skórę dziecka oraz jest w pełni ekologiczny.

Pieluchy bambusowe — czym się wyróżniają?

Pieluchy bambusowe to wielofunkcyjne i wielorazowe akcesoria przeznaczone dla niemowląt. To produkt, który można nabyć w certyfikowanych sklepach oferujących dobrej jakości ubranka i akcesoria. To alternatywa dla wersji jednorazowych. Na szczególną uwagę zasługuje szerokie zastosowanie pieluch. Właściwości materiału umożliwiają zabezpieczenie delikatnej skóry małego dziecka, gdyż to produkcji wykorzystano stuprocentową przędzę bambusa. Wybrany materiał przekłada się na jakże istotną chłonność, miękkość i wytrzymałość.

Wśród podstawowych korzyści związanych z używaniem pieluch wielorazowych wymienia się ich chłonność, gdyż pochłaniają nawet do 60% więcej wilgoci w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań wykonanych z bawełny. 

Pieluchy bambusowe mają właściwości przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne. Na uwagę zasługuje przeciwzapalne i łagodzące działanie, regeneracja naskórka również odbywa się zdecydowanie szybciej, znikają również bolesne podrażnienia i dyskomfort. 

To model wprost stworzony dla maluchów zmagających się z atopowym zapaleniem skóry albo mających skłonności do alergii. 

Pieluszka jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku, dochodzi do tego również jej wytrzymałość, a także właściwości antystatyczne. To wybór, który pozwoli na sporą oszczędność i zapewni wysoki poziom komfortu. 

Na zakończenie warto podkreślić, że pieluchy bambusowe mają kilka zastosowań, oprócz tej najbardziej oczywistej. Najmniejszy rozmiar pieluchy może zostać wykorzystany jako myjka, przytulanka albo chusteczka. Dzieci często uwielbiają zasypiać wtulone w miłą w dotyku pieluszkę. Pieluszka posłuży także jako śliniaczek, gryzak albo bekałka po ułożeniu maluszka na ramieniu. 

Pieluchy w większych rozmiarach posłużą do owinięcia maluszka w pierwszych dniach życia, mogą też zostać użyte jako prześcieradło do wózka albo łóżeczka, a także do okrycia maleństwa w celu zapobiegnięcia wyziębieniu.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.