Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Nie będzie likwidacji szkół w Gminie Bolków

W ostatnim czasie pojawiły się plotki, jakoby planowano likwidację szkoły podstawowej na terenie Gminy Bolków. Pogłoski w komunikacie zdementował burmistrz.

© Paweł Sasiela

- Stanowczo dementuję pojawiające się nieprawdziwe informacje dotyczące likwidacji szkół na terenie Gminy Bolków. Jednocześnie informuję, że takie działanie nigdy nie było w moim zamiarze i nigdy nie będzie miało miejsca bez zgody rodziców - czytamy w komunikacie Burmistrza Bolkowa.

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mieszkaniec2
Mieszkaniec210 stycznia o 09:36
Znam pewna osobe z urzedu gminy Bolków i powiedziala mi w prost nie wazne czy ludziom sie to spooba czy tez nie szkoly zostana zamkniete bo nie ma funduszy na utrzymanie tylu szkół z podziekowaniami dla Wronskiego ktory zostawil tak zadłużoną gmine. I nic nie da zbieranie podpisow itp... W sadach powiedzial burmistrz jasno szkola nie zostanie zlikwidowana tylko uczniowie przeniesieniz do Bolkowa 😂😂😂
Lubię to! 1
Mieszkaniec Bolkowa
Mieszkaniec BolkowaMieszkaniec211 stycznia o 04:50
To prawda Wronski wypatroszyl gmine z czego tylko sie da! Dobrze bedzie jak do 2025 roku splacimy chociazby odsetki dlugow. To juz bedzie sukces.
Lubię to! 2
Mariusz
Mariusz9 stycznia o 20:17
Jasne jasne.... Nie chcę się nabić na wyborców... A taka rozmowa była. Tylko że wystraszyl się i wycofał. PANIE BURMISTRZU PROSZĘ NIE SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI kosztem dzieci które bd musiały jeździć 15 km do Bolkowa... Bo tam poziom nauczania to DNO
Lubię to! 2
logiczny rodzic
logiczny rodzicMariusz10 stycznia o 18:40
A jaki Ty chcesz zapewnić poziom nauczania, jak w klasie jest raptem parę dzieci? W Wiekszym oddziale możliwe jest za otrzynana subwencję na każde dziecko zaoferować dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania czy chociazby wyrównujące szanse.
Lubię to! 3
Grodi
Grodilogiczny rodzic14 stycznia o 00:47
Jasne tam gdzie bd 27 to nauczycielka skupi się na może 1 dziecku, a tam gdzie 5  to poświęci czas wszystkim 
Lubię to! 0
Mieszkaniec
Mieszkaniec9 stycznia o 10:11
Tak tylko wtrącę, że foto jest stare, sprzed remontu budynku, a i jest to tylko 30% całej szkoły:) żeyb nikt nie myślał, że taka mała szkółka to pewnie że zamykać:)
Lubię to! 3
Marta P.
Marta P.8 stycznia o 21:05
04.01.2018 o godz 10 pan Burmistrz miał spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych, kierowniczką ZOSZ u oraz przewodniczącą ZNP. Na tym spotkaniu poinformował obecnych, że likwiduje szkoły w Sadach i Lipie. Wiec Panie Redaktorze to nie były plotki. 
Lubię to! 5
Poinformowana
PoinformowanaMarta P.9 stycznia o 21:45
Otoz to!
Lubię to! 1
Edek z krainy kretek.
Edek z krainy kretek.Marta P.14 stycznia o 10:50
Poinformowal czy negocjowal?To nie tajemnica,ze zwolennicy bylego burmistrza to chodzaca ciemnota I nie jeden raz udowodniliscie ,ze macie powazne problemy ze zrozumienie podstawowych rzeczy. A po tym wpisie podejrzewam ,ze moze byc podobnie!
Lubię to! 0
sinola
sinola8 stycznia o 20:49
Od plotki sie zaczyna w przypadku kopalni nie bylo nawet plotki a prawie została otwarta więc nic dziwnego ze mieszkacy trzymaja ręke na pulsie.Słowa padły zamiary są i pewnie będą. Ale dlaczego w Lipie likwidować?Być może Chodziło o sprawdzenie reakcji mieszkańców.
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.