Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Sukces bolkowianki

Bolkowianka Anna Ostrowska, studentka trzeciego roku elektrotechniki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej została laureatką konkursu na Stypendium Prezesa Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

© Paweł Sasiela

Celem plebiscytu było wyróżnienie wybitnych członków Akademickiego Koła SEP przy Politechnice Wrocławskiej. W elitarnym gronie obok Anny Ostrowskiej znaleźli się Paweł Jamka, Kacper Ostrowski, Grzegorz Walski oraz Kamil Mandrela. Nagrody odebrali podczas uroczystego spotkania noworocznego Oddziału Wrocławskiego SEP, które odbyło się w piątek w budynku NOT we Wrocławiu.

Anna Ostrowska wyróżnia się aktywną pracą organizacyjną i naukową zarówno w Akademickim Kole SEP, jak i w strukturach Samorządu Studenckiego swojej uczelni. Jest koordynatorem Wrocławskiego Dnia Młodego Elektryka, pełni funkcję Sekretarza Głównego Students’ Science Conference oraz udziela się w Samorządzie Głównym i Wydziałowym, w Komisjach Uczelni oraz Kole Naukowym Strimer.

- Ta nagroda to dla mnie wielkie wyróżnienie, w szczególności, że bardzo cenię działalność Stowarzyszenia Elektryków Polskich, najważniejszej organizacji w mojej branży. Akademickie Koło SEP pozwoliło mi również rozwijać się organizacyjnie i naukowo, za co jestem wdzięczna, że mogę poszerzać swą wiedzę i jednocześnie pomagać w tym innym. Zostałam nagrodzona za działalność w przedsięwzięciach, w których współpracowałam z wieloma wspaniałymi osobami, zarówno studentami jak i pracownikami PWr. Dlatego też pragnę im za to podziękować - mówi Anna Ostrowska.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.