Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu. Żar sportowej rywalizacji pod patronatem Starosty Powiatu Jaworskiego

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, na hali sportowej przy ul. Wiejskiej 5 odbędą się pierwsze „Mistrzostwa Powiatu w Futsalu”. W rywalizacji wezmą udział drużyny z powiatu jaworskiego.

© Materiały prasowe / Facebook / Aneta Kucharzyk - Starosta Powiatu Jaworskiego

Na hali sportowej przy ul. Wiejskiej 5 już w niedzielę, 14 stycznia, odbędą się inauguracyjne "Mistrzostwa Powiatu w Futsalu" – niezwykle emocjonującego turnieju pod patronatem Starosty Powiatu Jaworskiego. To wydarzenie, które zgromadzi pasjonatów piłki nożnej i stworzy atmosferę sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Futsal łączy społeczność sportową

Futsal, znany również jako piłka nożna halowa, to dynamiczna i zespołowa gra, która zdobyła uznanie wśród miłośników sportu, a w Jaworze kojarzy się przede wszystkim z odbywającą się od lat Jaworską Ligą Halową. Rozgrywany na hali, futsal wyróżnia się szybkimi akcjami, precyzyjnymi dryblingami i zręcznością zawodników. Mistrzostwa Powiatu to doskonała okazja, aby drużyny z terenu powiatu jaworskiego zaprezentowały swoje umiejętności i walczyły o miano najlepszej ekipy.

Zacięta rywalizacja w dwóch grupach

W zawodach weźmie udział dziesięć drużyn, podzielonych na dwie grupy:

Grupa A:

  • Platan Sichów
  • KS Męcinka
  • KS Jaworzanka 1946 Jawor
  • LKS Rataj Paszowice
  • LZS Lipa

Grupa B:

  • KS Bazalt Piotrowice
  • Park Targoszyn
  • JTS Piast Jawor
  • Rodło Granowice
  • LKS Chełmiec

Wszystkie zespoły przygotowują się do zaciętej walki, a kibice już teraz zacierają ręce, czekając na widowiskowe starcia.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Serdeczne zaproszenie kierujemy do wszystkich miłośników sportu i kibiców, którzy chcą wspólnie przeżyć emocje związane z Mistrzostwami Powiatu w Futsalu. Początek rywalizacji już o godzinie 9:00. Mamy pewność, że to będzie dzień pełen pasji, sportowego ducha i niezapomnianych chwil na jaworskiej hali sportowej.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.