Logo Bolkow24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
Koparka Jawor - roboty budowlane

Kucab: warto będzie w ten weekend odwiedzić Bolków

Grzegorz Kucab opublikował we wtorek na Facebooku kilka zdjęć z montażu świątecznych ozdób w Bolkowie i napisał, że w ten weekend warto będzie się tam wybrać.

© Materiały prasowe

"Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, a w Bolkowie na ulicach trwa montaż świątecznych ozdób" - napisał na Facebooku burmistrz Bolkowa. "W tym roku na placu defiladowym wyrosła wysoka na 6 m choinka, która doda szczypty magii tym świętom; na latarniach wieszane są gwiazdy, a rynek poza choinką ozdobi ogromna bombka" - wyliczał.

"Warto będzie w ten weekend odwiedzić Bolków" - dodał Grzegorz Kucab.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.