Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FILM) Strażacka terenówka „Staś” trafiła do OSP KSRG Kaczorów

W piątek późnym popołudniem „spełniło się marzenie druhów OSP w Kaczorowie” - poinformował burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab w związku z nowym samochodem bojowym, który trafił do tamtejszej OSP.

© Materiały prasowe / PAP

"Powitaliśmy kolejny już w gminie Bolków nowy średni samochód bojowy MAN 4x4 TGM13.290" - napisał na swoim profilu na Facebooku Grzegorz Kucab. Burmistrz Bolkowa dodał, że "jest to jedyna strażacka terenówka w powiecie jaworskim".

Już niebawem auto zostanie wcielone do podziału bojowego. "Tym samym gmina Bolków może się poszczycić trzema nowymi samochodami w Krajowym Systemie Ratowniczo Gaśniczym" - czytamy we wpisie burmistrza. "Jest to sukces, na który pracował sztab ludzi, od polityków,  poprzez pracowników PSP i Urzędu Miejskiego, aż po samych druhów OSP i przyjaciół strażaków" - zaznaczył Kucab.

Auto zostało poświęcone i ochrzczone imieniem Staś.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.