Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Trwa casting do konkursu Miss Województwa Dolnośląskiego 2024

Trwa casting do największego konkursu piękności w województwie Dolnośląskim. Wszystkie chętne kandydatki mogą wysłać swojego zgłoszenia i zawalczyć o koronę Miss Województwa Dolnośląskiego 2024!

© Materiały prasowe / missdolnegoslaska.pl

Organizatorzy przygotowali wstępy harmonogram konkursu, by kandydatki przed wysłaniem zgłoszenia mogły wiedzieć, co i kiedy na nie czeka. Do konkursu organizatorzy zapraszają panny, posiadające obywatelstwo polskie z roczników 1995-2010.

Konkurs Miss Województwa Dolnośląskiego na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń w województwie. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na na stronie https://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/, a następie poczekać na odpowiedź mailową.

Termin zgłoszeń upływa 18. lutego 2024

Casting to pierwszy etap konkursu. Spośród wszystkich uczestniczek castingów zostaną wybrane półfinalistki. To właśnie spośród nich podczas półfinału na żywo jury wybierze finalistki, które wezmą udział w gali finałowej i staną przed szansą reprezentowania województwa w ogólnopolskiej gali finałowej.

POLSKA MISS

Narodowy Konkurs Piękności Polska Miss jest młodym konkursem na rynku Polski, jednak od razu stał się jednym z najważniejszych wydarzeń i najbardziej popularnych w kraju! Jest to jedyny w Polsce konkurs piękności oparty w większości o konkursy regionalne. Współpracując z renomowanymi partnerami i sponsorami są tym samym w stanie zagwarantować wyjątkowe widowisko z wyjątkowymi uczestniczkami!

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.