Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Po wypadku busa trasa S3 jest już przejezdna

Po uderzeniu w bariery energochłonne bus leżał w poprzek jezdni na trasie S3 w kierunku do Bolkowa pomiędzy węzłami Jawor Północ-Jawor Wschód. Pojazd usunięto i trasa jest już przejezdna.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

Dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że pomiędzy węzłami Jawor Północ-Jawor Wschód na trasie S3 w kierunku do Bolkowa nie ma już utrudnień po wypadku busa.

Pojazd uderzył w bariery energochłonne, wywrócił się i leżał na drodze, blokując przejazd. Trasa była zablokowana.(PAP)

Roman Skiba

ros/ apiech/

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.