Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
Vision Optyk Jawor
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: w weekend 4 nowe zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim, zmarła 1 osoba

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 4 nowych zakażeniach koronawirusem w powiecie jaworskim. Natomiast w sobotę podała informację o śmierci 1 osoby z COVID-19.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 4 osób z powiatu jaworskiego – podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 30 testów. Kwarantanną objętych jest 59 osób.

Z kolei w sobotę resort zdrowia przekazał, że z powodu COVID-19 zmarła kolejna 1 osoba z powiatu jaworskiego, łącznie to 102 zgony.

Do tej pory w powiecie jaworskim zdiagnozowano 2 939 przypadków zakażenia koronawirusem. Wykonano 23 218 szczepień. W pełni zaszczepiono 6 914 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.