Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim, zmarły 3 osoby

W powiecie jaworskim zdiagnozowano ostatniej doby 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, a z powodu Covid-19 zmarło 3 pacjentów – poinformowało w środę Ministerstwo Zdrowia. Łącznie to już ponad 2,6 tys. zakażeń.

© Materiały prasowe / Powiat Jaworski

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 17 osób z powiatu jaworskiego – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 84 testy. Kwarantanną objętych jest 391 osób.

Do tej pory w powiecie jaworskim, od czasu wykrycia pierwszego przypadku w kwietniu 2020 r., zdiagnozowano 2 629 przypadków zakażenia koronawirusem.

Z powodu COVID-19 zmarły kolejne 3 osoby z powiatu jaworskiego, łącznie to 89 zgonów.

W powiecie jaworskim pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 7 367 osób, a 2 639 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 10 006 szczepień.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościOstatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.