Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Kaczawskie Forum Młodzieży już niebawem w Bolkowie!

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na Wydarzenie pn. „Kaczawskie Forum Młodzieży”, które odbędzie się w Galerii Historyczno-Artystycznej „ARS ET HISTORIA” w Bolkowie.

© Materiały prasowe / LGD Partnerstwo Kaczawskie

Wydarzenie organizowane pod patronatem Starosty Jaworskiego - Pani Anety Kucharzyk odbędzie się w Galerii Historyczno-Artystycznej „ARS ET HISTORIA” w Bolkowie 22 września 2022r. (czwartek) w godzinach 10:00 - 14:00.

W programie:

  1. Uroczyste otwarcie Forum
  2. Prezentacja Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie oraz celów spotkania
  3. Prelekcja "Inicjatywy ukierunkowane na młodzież"
  4. Warsztaty edukacyjno-dyskusyjne  

Obszar działalności Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” obejmuje swoim zasięgiem m.in. wszystkie gminy wiejskie i miejsko-wiejskie z powiatu jaworskiego, tj.: Bolków, Paszowice, Mściwojów, Męcinka i Wądroże Wielkie. W związku z powyższym zależy nam, aby do procesu tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Partnerstwa Kaczawskiego  na lata 2023-2027 zaprosić młodzież z naszych gmin, uczącą się min. w szkołach średnich oraz straszą do 25 roku życia.

Organizacja naszego przedsięwzięcia ma na celu nie tylko zdiagnozowanie potrzeb i problemów młodych ludzi, ale również pokazanie im możliwości zaangażowania się w realizację zaplanowanych przez nich działań.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału w tym wydarzeniu poprzez kontakt mailowy: lgd.kaczawskie@gmail.com.

Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z EFRROW, działanie  M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,  poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.