Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Kaczawski Festiwal Podróżniczy Budzimy Wygasłe Wulkany

Już w sobotę 5 listopada br. ziemia w Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów zatrzęsie się po raz pierwszy od milionów lat! Obudzimy Wygasłe Wulkany podczas Kaczawskiego Festiwalu Podróżniczego!

© Materiały prasowe / LGD Partnerstwo Kaczawskie

Zapraszamy mieszkańców i miłośników Gór i Pogórza Kaczawskiego oraz wielbicieli górskich klimatów do Dobkowa, gdzie w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w niesamowity świat górskich podróży wprowadzą was goście specjalni, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali prelekcje ze swoich wypraw w znane i nieznane miejsca na świecie, w tym na wulkany!

Goście wydarzenia:

  • Paweł Kempa
  • Rafał Fronia
  • Grzegorz Kapla
  • Kris Rozpędowski

W muzyczną podróż po tajemniczych Kaczawach zabierze was Darek "Morgan" Chajutin podczas swojego autorskiego recitalu.

Chcesz się dowiedzieć jak tworzyły się Góry Kaczawskie? Dowiesz się tego podczas warsztatów edukacyjnych, które w trakcie naszego wydarzenia przeprowadzą dla was edukatorzy z Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej!

Poza tym:

  • podczas wystawy fotograficznej zobaczysz, że Kaczawy to idealne góry, w których się można zagubić bez pamięci!
  • podczas prezentacji tworzonych z pasją geoparkowych produktów lokalnych nacieszysz nie tylko wzrok, ale i podniebienie!

W trakcie Festiwalu wybuchowa niespodzianka  - na własne oczy zobaczysz erupcję wulkanu! Będzie naprawdę gorąco!

Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.