Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Absolutorium dla burmistrza

We wtorek odbyła się sesja Rady Miejskiej, podczas której radni udzielili absolutorium burmistrzowi Bolkowa Grzegorzowi Kucabowi za 2019 rok. - To dla mnie wyjątkowa chwila i bardzo za tą pozytywną ocenę dziękuję - oświadczył burmistrz.

© Materiały prasowe / UM BolkĂłw

Podczas sesji Rady Miejskiej, 30 czerwca 2020 r. radni Rady Miejskiej udzielili burmistrzowi Bolkowa absolutorium za rok 2019, a także otrzymał on wotum zaufania.

– Chciałbym podkreślić, że to efekt nie tylko mojej pracy, ale przede wszystkim wielkiego zaangażowania pracowników Urzędu Miejskiego w Bolkowie, pracowników jednostek organizacyjnych gminy i wsparcia radnych Rady Miejskiej. Dziękuję Państwu bardzo – napisał burmistrz Bolkowa na Facebooku tuż po sesji.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Barany
Barany1 lipca 2020 o 16:46
Brawo brawo za większe ceny za śmieci i ścieki brawoo
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.