Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Zlikwidowana kasa w Urzędzie Miejskim

W wyniku zmian organizacyjnych w najbliższy poniedziałek zostanie zlikwidowana kasa w Urzędzie Miejskim w Bolkowie. Informujemy, jak dokonywać wpłat na rzecz Gminy Bolków i jak będą odbywać się dotychczas realizowane wypłaty dla interesantów.

© bolkow24h.pl

Od 15 kwietnia 2019 r. wszelkie wpłaty z tytułu podatków i opłat lokalnych oraz innych należności na rzecz Gminy Bolków należy dokonywać na konto Gminy Bolków w Banku Spółdzielczym w Bolkowie przy ul. Rynek 1.

  • numer rachunku bankowego: 14 8647 1059 0400 0518 2004 0004

Należności można uregulować również gotówką – w kasie Banku Spółdzielczego w Bolkowie.

Bank Spółdzielczy w Bolkowie nie będzie pobierał żadnych prowizji i opłat, a tym samym decyzja ta nie spowoduje zwiększonych wydatków dla mieszkańców Gminy Bolków – poinformował burmitrz Bolkowa Grzegorz Kucab.

Wypłaty dla interesantów, które dotychczas realizowane były w kasie urzędu gminy np. stypendia socjalne, zwrot podatku akcyzowego, dodatki energetyczne i inne, od 15 kwietnia 2019 r. będzie można w wyznaczonym dniu odebrać wyłącznie w kasie Banku Spółdzielczego w Bolkowie przy Rynek 1.

W związku z wprowadzanymi zmianami, zainteresowane osoby przy składaniu wniosków o stypendium socjalne, o zwrot akcyzy i inne powinny podać swój rachunek bankowy, na który będą przekazywane świadczenia.

Wprowadzone zostaną w Urzędzie Miejskim tzw. płatności masowe. Oznacza to, że każdy podatnik czy też inna osoba będąca płatnikiem należności wobec Gminy Bolków zostanie poinformowana o indywidualnym koncie, na które będzie mogła wnosić należne opłaty – dodaje burmistrz Bolkowa.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.