Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Zasadzili Dąb Niepodległości

Wczoraj w Parku Miejskim o godzinie 11:00 z inicjatywy Nadleśnictwa Jawor i przy współpracy Urzędu Miejskiego w Bolkowie został posadzony pamiątkowy Dąb Niepodległości w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

© Materiały prasowe

Z ramienia gminy w uroczystościach uczestniczył burmistrz Jarosław Wroński, przewodniczący Rady Miejskiej Mirosław Pustuła oraz kierownik referatu RN Wiesława Łęgosz.

Nadleśnictwo Jawor reprezentowała grupa 15 leśników z okręgu bolkowskiego z nadleśniczym Piotrem Wierzbickim oraz, jego zastępcą Jackiem Celmerem na czele. Warto wspomnieć, że prowadzącym projekt z ramienia Nadleśnictwa Jawor był Grzegorz Kucab (obecnie kandydat na burmistrza Bolkowa), który ściśle współpracował w tej sprawie z inspektorem ds. leśnictwa Urzędu Miejskiego w Bolkowie Dorotą Bucior. Tą doniosłą uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele środowiska kombatanckiego i Związku Sybiraków z Bolkowa. Niemałą grupę stanowiły również dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy SP w Bolkowie wraz z opiekunami.

Spotkanie miało bardzo patriotyczny i podniosły charakter. Przy Dębie Niepodległości osadzono kamień pamiątkowy wraz z napisem upamiętniającym to wydarzenie.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.