Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eleganckie meble tapicerowane
Najlepsze baseny ogrodowe, materace i akcesoria

Zaproszenie do Zespołu Roboczego ds. opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza do aktywnego udziału w pracach Zespołu Roboczego ds. opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

© Materia??y prasowe / LGD Partnerstwo Kaczawskie

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza mieszkańców gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Świerzawa, Ruja, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja – Gmina Wiejska oraz miast Wojcieszów i Złotoryja, a w szczególności: przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych do aktywnego udziału w pracach Zespołu Roboczego ds. opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

Celem działalności zespołu jest:

  • aktywizowanie lokalnych społeczności na obszarze w/w gmin do udziału w procesie tworzenia LSR,
  • aktywny udział w spotkaniach konsultacyjnych prowadzonych podczas opracowywania LSR,
  • inicjowanie wszelkiej aktywności społeczności lokalnych w celu identyfikacji lokalnych problemów i potrzeb,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z biurem LGD,
  • współorganizowanie spotkań konsultacyjnych dla lokalnych społeczności, podczas tworzenia LSR,
  • pośredniczenie w wymianie informacji pomiędzy zespołem opracowującym LSR a lokalną społecznością.

Pierwsze spotkanie Zespołu odbędzie się w sierpniu 2022 r.

Zainteresowanych udziałem w pracach zespołu prosimy o kontakt telefoniczny:

76 872 87 18 lub mailem: lgd.kaczawskie@gmail.com

Liczebność zespołu  nie powinna przekraczać 20 osób.

W zespole powinni znaleźć się przedstawiciele każdej z gmin objętych LSR. Wyboru członków Zespołu dokona Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia na najbliższym posiedzeniu w dn. 14 lipca 2022 r. w Dobkowie.

Poddziałanie 19.1 „Wsparcie przygotowawcze” w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy Leader” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.