Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
Vision Optyk Jawor
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

Zadbaj o swój wzrok z VisionOptyk Jawor

Wzrok jest naszym najważniejszym zmysłem, niestety często zaniedbujemy nasze oczy. Każdy dorosły powinien rutynowo robić badanie wzroku raz na rok, a młodzież i dzieci nawet co sześć miesięcy.

© Materia??y prasowe / Vision Optyk

Wzrok jest naszym najważniejszym zmysłem, niestety często zaniedbujemy nasze oczy. Narażone są one na ciągłą pracę w ciężkich warunkach (komputer, telefon, praca, samochód). Każdy dorosły powinien rutynowo robić badanie wzroku raz na rok, a młodzież i dzieci nawet co sześć miesięcy.

VisionOptyk Jawor w trosce o Państwa wzrok wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Posiadamy gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt marki "Hayne". Nasi dyplomowani optometryści przeprowadzą z Państwem wywiad i wykonają dokładne, bezpłatne badanie wzroku w przypadku realizacji recepty do 30 dni w naszym salonie. Dodatkowo przy zakupie okularów otrzymają Państwo rabat -50% na wszystkie oprawy okularowe w naszym salonie. Salon VisionOptyk Jawor znajduje się przy ul. Rynek 28 (30 m od bankomatu PKO). Do lepszego zobaczenia w VisionOptyk Jawor.

 Rejestracja pod nr telefonu 534824658 lub na https://www.visionoptyk.eu/Salon/Jawor

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.