Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

XII Czaty Zamkowe w sobotę

24 czerwca na Zamku Bolków odbędą się XII Czaty Zamkowe – Festiwal Piosenki Literackiej im. Jacka Kaczmarskiego.

© Materiały prasowe

Impreza co roku przyciąga kilkuset miłośników zarówno twórczości Kaczmarskiego, jak i ogólnie pojętej poezji śpiewanej. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć formułę wydarzenia. O godzinie 13.00 na zamkowym dziedzińcu turniejowym przy współpracy z Centrum Kulturalno-Bibliotecznym Gminy Bolków rozpocznie się Kiermasz Książek, na którym każdy może wystawić swoje książki na sprzedaż lub wymianę. Będzie to świetna okazja nie tylko do zakupów, ale i rozmów i integracji przed wieczornymi koncertami.

Wieczorem bramy zamku zostaną otwarte o godzinie 19.00, a koncerty rozpoczną się tradycyjnie ok. godziny 19.30. W tym roku wystąpią: Artur Kaczorek, Łukasz Majewski oraz znany i lubiany Robert Kasprzycki. Po koncertach tradycyjnie już przewidziane jest wspólne granie i śpiewanie przy ognisku do rana.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

XII Czaty Zamkowe – Festiwal Piosenki Literackiej im. Jacka Kaczmarskiego
24 czerwca, godz. 19.30, Zamek Bolków, WSTĘP WOLNY!

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.