Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

WSSE: 115 aktywnych przypadkow zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu podała w poniedziałek informację, że w powiecie jaworskim jest 115 osób zakażonych koronawirusem. Od początku epidemii potwierdzono w powiecie 177 przypadków Covid-19.

© Materiały prasowe / NZOZ JCM w Jaworze

Łącznie od 4 marca, czyli początku epidemii w Polsce, zakażenie na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 177 osób. W poniedziałkowym raporcie nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim.

W niedzielę Dolnośląski Urząd Wojewódzki informował o 5 nowych przypadkach zakażenia w powiecie jaworskim, w sobotę o 10, w piątek o 8, w czwartek o 16, a w środę o 18 i był to największy dobowy przyrost.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu poinformowała, że w powiecie jaworskim jest 115 aktywnych przypadków Covid-19. Wyzdrowiało już 59 osób, a 3 zmarły.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.