Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wiesław Ochman honorowym obywatelem Bolkowa? Głosuj!

Przewodniczący Towarzystwa Miłośników Bolkowa złożył wniosek o nadanie tytułu „Honorowy Obywatel Gminy Bolków” Panu Wiesławowi Ochmanowi. Kapituła tego tytułu o opinię prosi mieszkańców.

© UM Bolków

Kapituła tytułu „Honorowy Obywatel Gminy Bolków” przed skierowaniem projektu uchwały do Rady Miejskiej pragnie, aby mieszkańcy gminy wypowiedzieli się na temat przyznania tytułu Wiesławowi Ochmanowi, światowej sławy śpiewakowi operowemu.

W tym celu prosi o udział w ankiecie i odpowiedź na pytanie: Czy Panu Wiesławowi Ochmanowi ma zostać nadany tytuł „Honorowy Obywatel Gminy Bolków”?

Przejdź do ankiety

Głosowanie trwa do 15 sierpnia 2019 r.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.