Logo Bolkow24h.pl
Reklama

WeNet z nową kampanią digitalową dla MŚP

23 sierpnia 2023 r. rozpoczęła się nowa odsłona ogólnopolskiej digitalowej kampanii wizerunkowej marki WeNet.

© Materiały prasowe / PAP

W kampanii, której główne działania odbędą się online, ponownie zobaczymy Roberta Korzeniowskiego - czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym, który jest ambasadorem marki WeNet. Szeroko zakrojone działania promocyjne odbędą się m.in. w największych ogólnopolskich portalach internetowych i w mediach społecznościowych.

WeNet przekaz swojej kampanii ponownie adresuje do małych i średnich przedsiębiorców, edukując ich, jak w łatwy i efektywny sposób przenieść swój biznes do sieci oraz rozwijać swoje firmy na podstawie nowoczesnych technologii. W procesie cyfrowej transformacji kluczową rolę odgrywają doradcy internetowi WeNet, których zadaniem jest profesjonalne doradztwo oraz dobór najlepszych dla danej branży narzędzi i aktywności w internecie. Dzięki ich wiedzy i kompetencjom przedsiębiorcy mogą osiągać lepsze wyniki sprzedażowe i budować rozpoznawalność swojego biznesu poprzez wzmocnienie widoczności w sieci i efektywne pozycjonowanie.

Jako lider transformacji technologicznej edukujemy i uświadamiamy przedsiębiorców, jak ważna jest aktywność biznesowa w internecie. Nasi doradcy internetowi od lat pomagają przedsiębiorcom prowadzić działania promocyjne w internecie, wdrażając najlepsze narzędzia marketingowe po to, aby klienci osiągnęli wzrost widoczności w skali lokalnej lub ogólnopolskiej. Naszym celem jest zbudowanie świadomości marki jako partnera, który rozumie potrzeby małych i średnich firm, szczególnie w czasie dynamicznych zmian w dobie rewolucji technologicznej” - mówi Marcin Durzyński, wiceprezes zarządu WeNet.

Kampania została oparta na historiach sukcesów bohaterów, którymi są: właścicielka cukierni oraz Robert Korzeniowski - wielokrotny mistrz olimpijski, sportowiec, ale także przedsiębiorca, któremu WeNet pomógł skutecznie przenieść i rozwinąć jego biznes w sieci.

Celem naszej kampanii jest poinformowanie odbiorców o głównych korzyściach oferty WeNet dla firm z sektora MŚP i możliwościach rozwoju biznesu w internecie. Chcemy wspierać naszych klientów na każdym etapie rozwoju, stąd podkreślamy unikatową rolę doradcy internetowego. Aż 91 proc. naszych klientów zdecydowanie wysoko ocenia obsługę naszych doradców i ich wsparcie w rozwoju biznesu w Internecie” - podkreśla Katarzyna Jezierska, członek zarządu, dyrektor ds. marketingu WeNet.

Ponad 1 tys. doradców internetowych firmy WeNet pomaga przedsiębiorcom wdrożyć narzędzia marketingowe, oferuje tworzenie stron www, działania SEO, lokalny marketing internetowy czy e-commerce, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na zasadniczej części swojego biznesu. Firma proponuje dogodny abonamentowy model rozliczeń.

Kampania promocyjna potrwa od 23 sierpnia 2023 r. do końca października br. Wszystkie działania odbędą się w internecie i obejmą formaty search, display, content i mailingi. Komunikacja będzie prowadzona w ogólnopolskich portalach internetowych oraz mediach społecznościowych, w tym w Google oraz w serwisie YouTube i Facebook.

Za stworzenie koncepcji kreatywnej odpowiada Change, zaś za dodatkowe wsparcie kreatywne w online oraz planowanie i zakup mediów agencja Sales & More.

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1 tys. ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma ma w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dopasowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 tys. małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i ma biura w 19 lokalizacjach.

KONTAKT:

Tomasz Jaros

menedżer komunikacji WeNet

tel. +48 782 180 917

e-mail: tjaros@wenet.pl

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.