Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Konkurs „List do Świętego Mikołaja”
Zobacz aktualne promocje w hurtowni Allatonce

W sobotę poznamy nowe Miss Województwa Dolnośląskiego 2022

Już w najbliższą sobotę 18. czerwca w Concordia Design na wyspie Słodowej, w samym sercu Wrocławia odbędą się Gale Finałowe Miss Nastolatek oraz Miss Województwa Dolnośląskiego 2022.

© Materia??y prasowe

Wyłonione laureatki konkursu będą reprezentować województwo w Narodowym Konkursie Piękna Polska Miss jesienią 2022 roku!

O koronę najpiękniejsze nastolatki roku 2022 pretendują 33 finalistki, natomiast o tytuł Miss Województwa Dolnośląskiego w tym roku w finale pretendują 54 kandydatki. Tradycyjnie jak co roku zostaną przyznane również tytuły Miss Wrocławia, Miss Nastolatek Wrocławia oraz Miss Studentek.

Gale finałowe poprowadzą:

  • Kamila Świerc - Miss Polski 2017
  • Karolina Wiltowska - Miss Dolnego Śląska i IV Wicemiss Polski 2019
  • Paulina Karasiuk - Miss Wrocławia 2019

Wydarzenie swoimi występami uświetnią Paweł Tur, Adi Kowalski, Agnieszka KOVA Kowalczyk oraz Kinga Bogdańska - finalistka konkursu edycji 2021.

Komu swoje korony przekażą ubiegłoroczne laureatki konkursu? Kto będzie reprezentował Dolny Śląsk w ogólnopolskim etapie konkursu? O tym wszystkim dowiemy się już w najbliższą sobotę!

Bilety na wydarzenie dostępne na portalu evenea https://app.evenea.pl/event/finalmissdolnegoslaska

Dla czytelników naszego portalu na kod MEDIA2022 obowiązuje zniżka na zakup biletów.

Przewidziana jest również transmisja na żywo z wydarzenia:

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kalendarze adwentowe dla dzieci
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.