Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Vision Optyk Jawor
allatonce.pl - sklep internetowy

W Mściwojowie powstanie eko osiedle. Wykonawca ogłosił konkurs na jego nazwę

Rozpoczął się konkurs na nazwę nowego ekologicznego osiedla, które powstanie w bliskiej okolicy zbiornika wodnego w Mściwojowie. Zwycięski projekt otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł.

© Materia??y prasowe / Marzanna Cyrwus

Już wkrótce rozpocznie się budowa nowego ekologicznego osiedla w Mściwojowie tuż przy zalewie. Będzie to kameralna i nowoczesna zabudowa. Domy będą jednopoziomowe, a z eko rozwiązań pojawią się m.in. dachy solarne, pompy ciepła z pasywnym chłodzeniem, akumulatory wodorowe oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Ogłoszony został właśnie konkurs na nazwę nowego osiedla.

"Tematyka jest dowolna, ale powinna nazwiązywać do ekologii, przyrody, czy historii tego miejsca. Mamy w regionie wielu zdolnych artystów, liczę na ich kreatywność i wyobraźnię" - mówi Tomasz Kleniuk, prezes zarządu inwestora.

Organizator czeka na propozycje do 31 maja br. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać na adres mailowy kontakt@djamedia.pl z tytułem "Konkurs Osiedle Mściwojów". W treści należy podać imię i nazwisko zgłaszającego oraz proponowaną nazwę osiedla.

Zwycięski projekt otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.

Więcej dokładnych informacji na temat konkursu wraz z jego regulaminem: https://djamedia.pl/files/konkurs-msciwojow.pdf

Fot. Materiały prasowe / Marzanna Cyrwus

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.