Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Tymczasowe zdalne nauczanie w klasach 4-8 w SP w Bolkowie

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym od 21.10.2020 do 30.10.2020 obowiązuje zdalne nauczanie w klasach 4-8 - poinformowano we wtorek na Facebooku Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie.

© Materiały prasowe / PAP

W komunikacie na Facebooku czytamy, że "w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, za zgodą organu prowadzącego oraz sanepidu, od 21.10.2020 do 30.10.2020 obowiązuje zdalne nauczanie w klasach 4-8 oraz stacjonarna nauka w oddziałach przedszkolnych oraz edukacji wczesnoszkolnej (za wyjątkiem klas na kwarantannie, które po jej zakończeniu wracają do szkoły)".

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.