Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Trwa policyjna akcja „Prędkość i uprawnienia”

Dzisiaj jaworscy policjanci prowadzą akcję „Prędkość i uprawnienia”, mającą na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach i wyeliminowanie kierowców przekraczających prędkość oraz kontrolę uprawnień do kierowania.

© Materiały prasowe / PAP

Dzisiaj od rana do późnych godzin nocnych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze prowadzą akcję pod hasłem „Prędkość i uprawnienia”. Celem tych działań jest poprawa bezpieczeństwa na drogach oraz wyeliminowanie kierowców przekraczających prędkość. Mundurowi będą także kontrolować uprawnienia do kierowania, wymagania licencyjne oraz sposób przewożenia pasażerów.

Jazda z prędkością niedostosowaną do warunków panujących na drodze jest wciąż najczęstszą i najgroźniejszą przyczyną wypadków drogowych na terenie powiatu jaworskiego. Również niesprawne pojazdy, czy kierowcy niedoświadczeni lub w ogóle nie posiadający uprawnień do kierowania, bezsprzecznie stanowią ogromne zagrożenie w ruchu drogowym” – informuje podkom. Ewa Kluczyńska, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Akcja potrwa przez cały dzień, od godz. 06:00 do 22:00.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.