Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Szczepienia w powszechnym punkcie szczepień w Bolkowie od 4 maja; zaplanowano 200 szczepień dziennie

Od 4 maja rusza punkt szczepień powszechnych w Galerii Art. Et Historia należącej do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego Gminy Bolków w Bolkowie - poinformowało w mediach społecznościowych Starostwo Powiatowe w Jaworze.

© Materiały prasowe / Powiat Jaworski

"Na początku pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:30, w miarę zwiększenia dostaw punkt będzie czynny od poniedziałku do niedzieli" - czytamy w komunikacie. "Dzienna liczba szczepień: 200" - zaznaczyło Starostwo Powiatowe w Jaworze.

Rejestrować się można dzwoniąc na infolinię 989, za pośrednictwem internetu – korzystając z systemu e-Rejestracji i z Internetowego Konta Pacjenta.

Zastrzyki przeciw COVID-19 będą wykonywane preparatami firm Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson. Trzy pierwsze są dwudawkowe, a szczepionka Johnson & Johnson - jednodawkowa.

Z kolei w Jaworze powszechny punkt szczepień ruszy 18 maja. Zaplanowano w nim 1240 szczepień tygodniowo.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościOstatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.