Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Świny inwestują w Szlak Wygasłych Wulkanów

Nieformalna grupa „Świny dla integracji” przy współpracy z Towarzystwem Miłośników Bolkowa stworzyła projekt nagrodzony dofinansowaniem z programu Działaj Lokalnie. Dzięki niemu Szlak Wygasłych Wulkanów wzbogaci się o miejsce wypoczynku.

Zamek w Świnach. Zdjęcie ilustracyjne © Wikimedia Commons

Na terenie wsi Świny powstanie nowe miejsce wypoczynku oraz atrakcja turystyczna. Nieformalna grupa stworzona na terenie wsi Świny wspólnie z Towarzystwem Miłośników Bolkowa stworzyła projekt, który wygrał konkurs, za co pomysłodawcy otrzymali grant z programu Działaj Lokalnie.

Na ostatnim spotkaniu wiejskim zebraliśmy grupę wolontariuszy, którzy będą wspierać nas w naszych działaniach. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i zainteresowanie – informuje sołectwo Świny. – Zapraszamy wszystkich ochotników o godz. 8:00 w sobotę, 6 lipca na teren nieużytku skalnego znajdującego się na terenie wsi. Tego dnia zaczynamy pierwsze prace porządkowe. Planujemy przeprowadzić szereg prac, dzięki którym uda nam się stworzyć miejsce wypoczynku, jak również atrakcję turystyczną.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.