Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Strzelnica sportowa powstanie na Wzgórzu Ryszarda

Na Wzgórzu Ryszarda w Bolkowie powstanie strzelnica sportowa. - Rozpoczęliśmy prace zmierzające do reaktywacji istniejącej niegdyś w Bolkowie strzelnicy sportowej - podał w sobotę na portalu społecznościowym Grzegorz Kucab, burmistrz Bolkowa.

© Materiały prasowe / UM Legnica / LOK

Teren strzelnicy odzyskuje swój dawny kształt. Obecnie trwają roboty ziemne.

– Rozpoczęliśmy prace zmierzające do reaktywacji istniejącej niegdyś w Bolkowie strzelnicy sportowej – komentuje burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab. – Tajemnicza-militarna przeszłość Wzgórza Ryszarda dodatkowo dodaje pikanterii tej inicjatywie. Mam nadzieje że mieszkańcy naszej gminy bedą chcieli korzystać w przyszłości z nowej formy rekreacji, która również przyciągnie gości z zewnątrz – dodaje włodarz Bolkowa.

 

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

H. Baczmanski
H. Baczmanski2 listopada 2019 o 07:06
Bardzo dobry pomysł. Przed laty jako ZSMP przy Silenie opiekowaliśmy się tym obiektem. Zawody strzeleckie odbywały się kilka razy w roku. Nie stety wandale ciągle niszczyli zadaszenie. Licze na to, że teraz będzie inaczej.
Lubię to! 0
inspektor
inspektor28 października 2019 o 14:39
wał po prawej stronie za niski, tam są zabudowania i droga
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.