Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bolkowa

W poniedziałek około godz. 17:30 na obwodnicy Bolkowa doszło do tragicznego wypadku drogowego. Na skutek czołowego zderzenia samochodów osobowych zginął 67-letni mieszkaniec Jeleniej Góry.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

"Wczoraj (10 czerwca br.) kilka minut po godz. 17:30 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze otrzymał informację o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na 3,9 km drogi K3J – obwodnicy Bolkowa" - informujeasp.szt. Ewa Kluczyńska z KPP w Jaworze.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 53-letnia mieszkanka powiatu lwóweckiego kierująca pojazdem m-ki Skoda, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo uderzyła w prawidłowo jadący samochód m-ki Peugeot, którym kierował 67-letni mieszkaniec Jeleniej Góry.

"57-latka została przetransportowana przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Wrocławia do szpitala w Wałbrzychu, natomiast 67-letni mężczyzna, przewieziony karetką pogotowia do placówki medycznej w Jeleniej Górze, na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu" - dodaje policjantka.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamiennogórska prokuratura. Trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyny zdarzenia.

"Po raz kolejny zwracamy się do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, o rozsądek,  trzeźwość i rozwagę.  Pamiętajmy, aby dostosować prędkość pojazdu tak, aby zawsze móc w porę zareagować. Kierowcy muszą mieć świadomość, iż wyjeżdżając na drogę są odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za innych uczestników ruchu. Zbyt szybka jazda czy „na podwójnym gazie” niesie za sobą szereg zagrożeń, dla osób które znalazły się w danym czasie w i miejscu" - apeluje Policja.
 

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.