Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Śmiertelny wypadek na końcu korka na autostradzie A4

Zginął kierowca auta osobowego, który nie wyhamował i uderzył w tył ciężarówki stojącej w korku na autostradzie A4 na wysokości węzła Bolesławiec. Trasa jest nieprzejezdna. Korek ma ponad 25 kilometrów w kierunku granicy z Niemcami.

© Materiały prasowe / PAP

Służby niemieckie prowadzą od października kontrole graniczne już na własnym terytorium, co powoduje korki po polskiej stronie na autostradzie A4. We wtorek rano wynosił on już 24 kilometry i sięgał węzła Bolesławiec.

Jak poinformował PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA to właśnie w tym miejscu kierowca auta osobowego nie wyhamował i uderzył w tył stojącej w korku ciężarówki. Mężczyzna zginął na miejscu.

Trasa jest całkowicie zablokowana. Na miejscu wypadku pracują służby i prokurator.

Na węźle Bolesławiec należy zjechać dw 297 do tego miasta i dk 94 dotrzeć ponownie do węzła autostradowego. dk 94 jest już także zakorkowana, więc kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość.(PAP)

Roman Skiba

ros/ mark/

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.