Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Śmieci w centrum

– Czy ktoś z mniejszych lub większych twarzy z banerów zna odpowiedź na pytanie, jak to jest, że w środku miasta jest wysypisko śmieci? – czytamy na jednym z portali społecznościowych.

© bolkow24h.pl

We wpisie mieszkanka Bolkowa pyta kandydujących w zbliżających się wyborach samorządowych o zalegające śmieci przy ul. Reymonta w Bolkowie. Udaliśmy się dzisiaj w to miejsce, aby sprawdzić stan faktyczny kontenerów, który prezentujemy na powyższym zdjęciu.

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

towarzysz
towarzysz11 października 2018 o 08:39
Lipa w Bolkowie. tak to już jest jak ma się okna na jedna stronę
Lubię to! 2
Mieszkanka 😉
Mieszkanka 😉towarzysz11 października 2018 o 11:51
Chyba towarzyszu Ty masz, bo akurat ja mam na dwie. I uwierz, druga nie zachwyca również. Wyprzedzając twoja kolejna wypowiedź, odnośnie lokalizacji,to myślałam że władze tego miast szybciej uparają się z tą wielomilionową inwestycją...
Lubię to! 0
Mieszkanka 😉
Mieszkanka 😉10 października 2018 o 17:31
Mieszkanka zapytała kandydujących,owszem, ale o "szlachetnym siku" nie napisaliście 🤣
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.