Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Skuteczna siódemka w powiecie; powstał nowy klub radnych

W Radzie Powiatu Jaworskiego powstał nowy klub radnych „Aktywny Samorząd”. Klub składa się z siedmiu osób, a przewodniczącym został Artur Stachera - najmłodszy radny w historii powiatu.

© Materiały prasowe

Aktywny Samorząd tworzą: Maria Piwko, Stanisław Laskowski, Eugeniusz Rojak, Jan Grygorcewicz, Roman Sadowski, Sylwester Rudziec i Artur Stachera, który został przewodniczącym klubu.

Artur Stachera powiedział dla jawor24h.pl, że serdecznie dziękuje "za powierzenie mi tak zaszczytnej funkcji przewodniczącego największego klubu radnych Aktywny Samorząd". "To dla mnie wielkie zobowiązanie i odpowiedzialność. Cieszę się, że mogłem znaleźć się w takim gronie, tak doświadczonych samorządowców" - dodał.

Radny powiatu zwrócił się również do swoich kolegów i koleżanek: "przez dwa lata daliście się poznać jako ludzie, którym na sercu leży troska i szeroko rozumiane dobro mieszkańców Powiatu Jaworskiego. Jestem przekonany, że wspólnie uczynimy wiele dobrego w naszym powiecie z uśmiechem na ustach. Dotychczasowe nasze relacje dają wielką nadzieję, że będzie tylko lepiej i jeszcze lepiej będziemy mogli służyć ludziom. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie".

Stachera jest również przewodniczącym Komisji Rozwoju Gospodarczego, Bezpieczeństwa, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Integracji Europejskiej. Mieszkańcy powiatu jaworskiego znają go przede wszystkim z aktywności społecznej. W Mściwojowie prowadził m.in. Spontan Race, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy festyn dla mieszkańca, który został dotkliwie poparzony w wyniku wybuchu gazu.

"Ze swojej strony obiecuję ciężką rzetelną pracę oraz dużo pomysłów, które przy wspólnej akceptacji będziemy przekładać Zarządowi i Radzie Powiatu" - dodał przewodniczący klubu Aktywny Samorząd.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.