Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Simon: można ubiegać się o środki na organizację staży, jak i pracy interwencyjnych

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego środki są w naszej dyspozycji na realizację dwóch projektów. Można ubiegać się o środki na organizację staży, jak i pracy interwencyjnych - powiedział Jarosław Simon dyrektor PUP w Jaworze.

© Materiały prasowe / Powiat Jaworski

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze dysponuje środkami w wysokości blisko 2,5 mln zł na realizację dwóch projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Są to Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego, skierowany do osób po 30. roku życia oraz Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, skierowany do osób przed 30. rokiem życia.

"W ramach tych dwóch projektów można ubiegać się o środki na organizację staży, jak i pracy interwncyjnych, ale także osoby bezrobotne, które będą brały w nim udział, będą mogły skorzystać z refundacji kosztów dojazdu do miejsca pracy czy stażu, jak też z refundacji opieki nad dzieckiem lub dziećmi do lat 6" - powiedział dla portalu legnica.fm dyrektor PUP w Jaworze Jarosław Simon.

Na staże przeznaczono 1,85 mln zł, a na prace interwencyjne niemal 0,7 mln zł. Pracodawcy już mogą składać wnioski.

Więcej informacji na stronie PUP w Jaworze.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.