Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
Vision Optyk Jawor
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

Salon Optyczny „VisionOptyk” Jawor zaprasza

Jesteśmy częścią polskiej sieci salonów optycznych „VisionOptyk” działającej od 15 lat na terenie naszego kraju. Nasz salon znajduje się przy ul. Rynek 28 (niedaleko bankomatu PKO).

© Materia??y prasowe

Oferujemy Państwu najniższe ceny na rynku, najwyższe standardy wiedzy i obsługi klienta, a także szereg promocji, aby mogli Państwo nabyć okulary w przystępnej cenie.

  • darmowe badanie wzroku u dyplomowanego optometrysty przy zakupie okularów. Nasz optometrysta przeprowadzi z Państwem wywiad i zadba o wzrok, aby jak najlepiej dobrać odpowiednie moce soczewek. Rejstracja przez stronę internetową https://www.visionoptyk.eu/Salon/Jawor lub pod numerem telefonu 534824658
  • przy zakupie jednych okularów dowolna oprawa korekcyjna za połowę ceny
  • przy zakupie dwóch par okularów druga para z rabatem -70% (oprawa i soczewki)
  • okulary progresywne rabat 300 zł
  • progresywne inteligentne okulary Transitions rabat 500 zł
  • oprawki z nakładkami rabat 50 zł
  • okulary przeciwsłoneczne rabat 50 zł

Nasza kadra korzystając z wiedzy i doświadczenia chętnie pomoże Państwu przejść cały proces doboru opraw i wyboru soczewek okularowych dostosowanych do Państwa oczekiwań.

Do lepszego zobaczenia w „VisionOptyk” Jawor.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.