Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Rock na skrzypcach, czyli Kasia Lipert Violin w Rochu koło Bolkowa

Już w tę sobotę na deskach plenerowej sceny w Nowych Rochowicach stanie skrzypaczka Katarzyna Lipert. Wykona ona rockowe przeboje.

© Materiały prasowe

Kasia Lipert to absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie skrzypiec. Koncertuje w Polsce i za granicą m.in. w Niemczech, Austrii, Włoszech, Litwie. Laureatka nagród i wyróżnień międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów muzycznych. Wystąpiła na Festiwalu Castle Party w Bolkowie, Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jest uczestniczką muzycznego programu „Must be the Music”, w którym otrzymała pozytywne recenzje od wszystkich jurorów. Występowała m.in. ze Zbigniewem Wodeckim, Olgą Bończyk, Moniką Brodką i z wieloma innymi artystami. Od 2008 do 2023 roku była związana z folkowo-rockowym zespołem Castle Dreams. Na swoim koncie posiada pięć wydanych płyt. Z zespołem Castle Dreams - „Rose of the island”, „Tower”, „Taka noc” i „From the beginning”, które rozeszły się w kilkutysięcznym nakładzie oraz płytę solową „pop&dance”. Wielokrotnie grała jako gwiazda wieczoru, ale też jako support przed zespołem Dżem, Strachy na lachy, Sylwią Grzeszczak, Blue Cafe, Bednarkiem, Reni Jusis i innymi. Kasia współpracuje też z zagranicznymi, znanymi artystami z zespołów, tj. Blackmore’s Night, Haggard, Bare Infinity, z którymi nagrała płytę „Fabula Antiqua” i odbyła koncertowe tournee w Niemczech (zespół Cantus Lunaris).

Koncert organizowany przez karczmę Jadło i Chmiel odbędzie się w Browarze Roch (trasa Wrocław-Jelenia Góra) w sobotę, 25 maja. Początek o godz. 17.00, wstęp wolny.

A podczas koncertu dzieci będą zabawiane przez animatorów - już od godz. 14.00.

"Zapraszamy! Ten koncert to świetny pomysł na Dzień Matki" - mówi Karolina Osińska z Jadło i Chmiel.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.