Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

PSSE: 102 aktywne przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jaworze podała w czwartek informację, że z podległego terenu są 102 osoby zakażone koronawirusem. Od początku epidemii potwierdzono w powiecie 163 przypadki Covid-19.

© Materiały prasowe / PAP

Łącznie od 4 marca, czyli początku epidemii w Polsce, zakażenie na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 163 osób.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jaworze poinformowała w czwartek, że w powiecie jaworskim są 102 aktywne przypadki Covid-19. Wyzdrowiało już 58 osób, a 3 zmarły.

PSSE dodaje, że "obowiązkową kwarantanną objęto 367 osób, a nadzorem epidemiologicznym objęto 404 osoby".

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.