Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki w promocji z okazji Black Week. DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

Projektuj dla fabryki Mercedesa w Jaworze!

Mercedes-Benz Manufacturing Poland zaprasza do stworzenia koncepcji przestrzenno-architektonicznej placów przy bramie głównej fabryki silników i baterii w Jaworze. Dla laureatów przygotowano nagrody pieniężne oraz nagrodę specjalną.

© Materia??y prasowe / Daimler

  • Konkurs adresowany jest do studentów architektury, architektury krajobrazu, gospodarki przestrzennej lub kierunków pokrewnych.
  • Dla laureatów przygotowano nagrody pieniężne oraz nagrodę specjalną – staż w Dziale Projektowym Mercedes-Benz Manufacturing Poland.

Przyjmując strategię Ambition 2039, Mercedes-Benz zobowiązał się, by za mniej niż 20 lat oferować flotę nowych aut neutralnych w zakresie emisji CO2. Jednak to nie wszystko. W jej założeniach znajdziemy także określone cele dotyczące zakładów produkcyjnych Mercedes-Benz AG. Już od 2022 r. na całym świecie będą one prowadzić swoją działalność w sposób neutralny pod względem emisji CO2.

"Fabryka w Jaworze jest pionierem w tej kwestii i spełnia wytyczne Ambition 2039 od początku swojego istnienia. Konsekwentnie realizujemy zasadę „Przyjaźni dla środowiska, od produkcji do produktu”. Obejmuje to także organizację miejsca pracy, które powinno być przyjazne, ekologiczne i sprzyjać dobremu samopoczuciu" - mówi Andreas Schenkel, CEO Mercedes-Benz Manufacturing Poland.

Dlatego Mercedes-Benz Manufacturing Poland ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji przestrzenno-architektonicznej dwóch placów przy bramie głównej fabryki silników i baterii w Jaworze na Dolnym Śląsku. Koncern zaprasza do udziału w nim studentów architektury, architektury krajobrazu, gospodarki przestrzennej lub kierunków pokrewnych (III rok 1.stopnia lub I i II rok 2.stopnia).

"Cieszymy się, że możemy pracować w zupełnie nowej fabryce, fabryce przyszłości. Znajdujemy tutaj potencjał nie tylko do rozwoju zawodowego, ale jak się okazuje, jest to także miejsce do realizacji pomysłów na organizację wolnych przestrzeni. Plac przy kantynach czeka na ciekawy pomysł zagospodarowania. Chcemy, by było to przyjazne miejsce, gdzie będzie można odpocząć i zregenerować siły w czasie pracy" – mówi Monika Bogucka z Działu Projektów.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 15 grudnia. Na laureatów czekają nagrody pieniężne: za I miejsce 2 000 zł, II miejsce – 1 000 zł, III - 500 zł. Przewidziana jest również nagroda specjalna – propozycja stażu w Dziale Projektowym Mercedes-Benz Manufacturing Poland.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin, są dostępne na stronie: https://mercedes-benz-jawor.com.pl/konkurs/

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.