Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Powiat jaworski na liście 5 regionów w województwie z najmniejszą liczbą przypadków koronawirusa

Na liście dolnośląskich regionów z najmniejszą liczbą potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem znajduje się między innymi powiat jaworski. Do tej pory odnotowano tutaj 177 przypadków Covid-19.

© Materiały prasowe / PAP

Najmniej przypadków na Dolnym Śląsku odnotowano do tej pory w powiecie górowskim - zaledwie 133 zakażenia. Następnymi w kolejności są złotoryjski - 141, wałbrzyski - 148, kamiennogórski - 169 i jaworski - 177.

Natomiast najwięcej przypadków potwierdzono we Wrocławiu - 2665, w powiecie kłodzkim - 880, oleśnickim - 760, lubińskim - 642 oraz wrocławskim i dzierżoniowskim - po 560.

Łącznie na Dolnym Śląsku odnotowano do tej pory 13 808 zakażeń koronawirusem. W poniedziałek Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o 462 nowych przypadkach w województwie.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.