Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Konkurs „List do Świętego Mikołaja”
Zobacz aktualne promocje w hurtowni Allatonce

Pośpiech i nadmierna prędkość przyczyną porannej kolizji na DK3

W środę rano na drodze DK3 relacji Jawor-Bolków 29-letni kierowca osobowego bmw, spiesząc się do pracy, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem. Auto wypadło z drogi i dachowało na przydrożnym polu.

© Materia??y prasowe / KPP Jawor

"O godz. 7:20 na starej drodze DK3 relacji Jawor – Bolków 29-letni mieszkaniec Bolkowa kierujący pojazdem m-ki BMW, spiesząc się do pracy, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, na skutek czego na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad prowadzonym autem i wypadł z drogi. Samochód dachował na przydrożnym polu. Mężczyzna jechał sam i był trzeźwy, na miejscu został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem karnym" - czytamy w komunikacie KPP w Jaworze.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie przepisów drogowych.


Reklama
Zadbaj o widoczność i jedź bezpiecznie. Zobacz akcesoria do auta w wyjątkowych cenach.


Pamiętajmy, że bezpieczna prędkość, to prędkość dostosowana nie tylko do panujących warunków na drodze, ale również do własnych umiejętności czy natężenia ruchu. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy przecież tego samego - bezpiecznie dojechać do celu. Apelujemy do kierujących o koncentrację i wzmożoną uwagę w trakcie jazdy. Planujmy każdy manewr z odpowiednim wyprzedzeniem oraz poprzedzajmy go szczególną obserwacją sytuacji na jezdni oraz oznakowania. Kierowco, włącz myślenie i noga z gazu!

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kalendarze adwentowe dla dzieci
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.