Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki w promocji z okazji Black Week. DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

Pomocne. Znaleziono zwłoki księdza

We wtorek rano w miejscowości Pomocne znaleziono zwłoki księdza - informuje portal polsatnews.pl. Z informacji od świadków wynika, że na głowie księdza widoczne były rany.

Parafia św. Marcina we wsi Pomocne © Google Street View

Policja otrzymała zgłoszenie o godz. 7:30 we wtorek. "W godzinach porannych w jednym z pomieszczeń sakralnych ujawniono zwłoki księdza" - powiedział polsatnews.pl nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Polsat News dotarł do świadków, według których zwłoki proboszcza znaleziono przed plebanią, a na głowie księdza widoczne były rany.

"Chodzi o 54-letniego księdza. Nie wykluczamy, że był to wypadek. Kluczowa w sprawie będzie sekcja zwłok" - komentuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Jaworze asp. szt. Ewa Kluczyńska.

Na miejscu jest policja i prokuratura.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.