Logo Bolkow24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Podpisali umowę na zapewnienie transportu zbiorowego na terenie powiatu jaworskiego

Starosta powiatu Aneta Kucharzyk oraz wicestarosta Stanisław Laskowski w imieniu zarządu powiatu podpisali umowę na zapewnienie transportu zbiorowego na terenie powiatu z przedstawicielami PKS w Jeleniej Górze i PKS w Kamiennej Górze.

© Facebook / Powiat Jaworski

Umowa obejmuje obsługę trzech tras:

  1. Kaczorów – Jawor, przez Mysłów, Lipę, Jastrowiec, Pogwizdów, Kwietniki, Sokolę, Wiadrów i Paszowice. W porównaniu do zeszłego roku będzie dodatkowy przystanek w Kaczorowie (Pl. Pollaka).
  2. Budziszów Mały – Jawor, przez Budziszów Wielki, Bielany, Gądków  Granowice, Mierczyce i Snowidze. Na tej trasie dojdą przystanki: Snowidza (świetlica), Budziszów Mały (skrzyżowanie z drogą powiatową) i Budziszów Wielki (III Osiedle).
  3. Mściwojów – Jawor, przez Targoszyn, Drzymałowice, Marcinowice, Luboradz i Grzegorzów.

Wymienione linie autobusowe zostaną uruchomione po uzyskaniu rządowego wsparcia finansowego.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.