Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Oszustka internetowa w rękach bolkowskich policjantów. Kobieta usłyszała łącznie 17 zarzutów

Dzięki żmudnej pracy funkcjonariusza z Komisariatu Policji w Bolkowie oszustka internetowa nie będzie bezkarna - informuje KPP w Jaworze.

© Materiały prasowe / PAP

Od blisko dwóch lat, 30-letnia mieszkanka Bolkowa oferowała do sprzedaży, poprzez portale aukcyjne i społecznościowe, szeroki wachlarz produktów, których nigdy nie posiadała.

"Były to między innymi telefony komórkowe, motorower, płyty winylowe, szable czy szklane pojemniki ozdobne rodem z PRL-u" - wyjaśnia jaworska Policja.

Oszustka w ten sposób spowodowała straty na ponad 7 tysięcy złotych. Pokrzywdzonymi są osoby prywatne zamieszkałe w różnych częściach naszego kraju.

"Mechanizm jej działania był standardowy. Po wystawieniu przedmiotu na sprzedaż zainteresowany zakupem klient wpłacał pieniądze na podane przez kobietę konto bankowe, ale nigdy nie otrzymał towaru, a kontakt ze sprzedawcą natychmiast się urwał" - informuje Policja.

30-letnia bolkowianka usłyszała łącznie 17 zarzutów. Prokurator nadzorujący to postępowanie uznał, że oszustka z popełnionych przestępstw uczyniła sobie stałe źródło dochodu.

Teraz podejrzanej grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.