Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Vision Optyk Jawor
allatonce.pl - sklep internetowy

Orły e-handlu przyznane - zobacz laureatów z powiatu jaworskiego

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, cechujące się profesjonalizmem i zapewniające najwyższą jakość usług. Poznaj laureatów tegorocznej edycji.

© Materia??y prasowe / orlyehandlu.pl

Jak podaje organizator plebiscytu "najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie". "To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę" - czytamy na stronie orlyehandlu.pl.

Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie.

"Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. Następnym etapem jest zsumowanie ocen ze wszystkich odwiedzonych stron. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości" - wyjaśnia organizator plebiscytu.

Orły e-handlu 2022 z powiatu jaworskiego

Zobacz ranking

 1. miejsce: Jubiler Bona - Jawor, ocena 9.2/10
  sklep jubilerski
   
 2. miejsce: AVcorp Poland - Jawor, ocena 8.7/10
  sklep Audio i Video
   
 3. miejsce: Allatonce - Męcinka, ocena 8.5/10
  sklep wielobranżowy

Pozostali laureaci: LandToys - Jawor, ocena 8.3/10

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.