Logo Bolkow24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych

Oczyszczacze powietrza Vestfrost z lampą UV-C LED - dodatkowa ochrona przed wirusami i bakteriami

Oczyszczacz powietrza z lampą UV, to dodatkowe wsparcie w sterylizacji powietrza. Choć lampa UV jest znana, a z jej właściwości korzystają takie dziedziny jak medycyna czy kosmetologia, w oczyszczaczach powietrza nie zawsze ją znajdziemy.

© Materia??y prasowe / 4media

Oczyszczacz powietrza z lampą UV, to dodatkowe wsparcie w sterylizacji powietrza. Choć lampa UV jest znana, a z jej właściwości korzystają takie dziedziny jak medycyna czy kosmetologia, w oczyszczaczach powietrza nie zawsze ją znajdziemy. Dobrym przykładem oczyszczaczy powietrza z lampą UV będą wszystkie 3 urządzenia, duńskiego producenta- Vestfrost.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost skuteczna walka z zanieczyszczonym powietrzem

Zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, są szkodliwe dla naszego organizmu, wpływając na nasz układ oddechowy, koncentrację, czy nawet wygląd skóry i włosów. Szczególnie szkodliwe są zanieczyszczenia pochodzące ze smogu, którego w sezonie grzewczym nie brakuje. Decydując się na zakup oczyszczacza powietrza zyskujemy czystsze powietrze we własnym domu, dzięki czemu możemy bez obaw i większych negatywnych skutków odetchnąć pełną piersią.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost, choć są to stosunkowe nowe nabytki w branży, poradziły sobie całkiem niezłe, zyskując sympatię i zainteresowanie wśród klientów. Złożony proces filtracji, wykorzystujący diodę lampy UV, cicha praca oraz kompaktowy kształt, wszystko to sprawia, że oczyszczacze powietrza z lampą UV od Vestfrost są godne uwagi.

VESTFROST VP-A1S70WH filtruj powietrza na dużych powierzchniach

Oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1S70WH, dzięki bardzo dużej powierzchni oczyszczania, wynoszącej aż 80m2, doskonale nada się do nawet bardzo dużych przestrzeni. Zachwyca również wydajność, która wynosi 620 m3/h, dodatkowo to urządzenie choć jest sporych rozmiarów, nadal nie traci swojego uroku, pasując tym samym do większości wnętrz. W VESTFROST VP-A1S70WH użytkownik ma możliwość wybrania trybu nocnego, w którym hałas nie przekracza 17 dB, co sprawia, że ten model nadaje się również do sypialni, czy pokoju dziecka. Na tle konkurencji wyróżnia go nie tylko posiadanie we wnętrzu lampy UV-C LED, ale również dedykowana aplikacja mobilna, dzięki której mamy możliwość sterowania urządzeniem z poziomu telefonu, to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Za filtrację powietrza odpowiada wielostopniowy, złożony proces na którego składa się:

  • filtr wstępny
  • filtr węglowy
  • filtr HEPA
  • lampa UV-C LED
  • jonizator

Dzięki temu z powietrza usunięte zostaną zanieczyszczenia, jak frakcje pyłów, ale również brzydkie zapachy, alergeny, zarodniki pleśni i grzybów oraz wirusy i bakterie.

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza z lampą UV jest doskonałym rozwiązaniem do różnego rodzaju przestrzeni w domach, mieszkaniach, ale również tych poza gospodarstwem domowym, jak przychodnie, czy biura. Największy model Vestfrost- VESTFROST VP-A1S70WH, dzięki swojej dużej powierzchni i złożoności procesu filtracji sprawdzi się również właśnie w przestrzeni publicznej. Dobry oczyszczacz powietrza to dobra inwestycja w spokojny i zdrowy sen, lepsze funkcjonowanie, zmniejszoną zachorowalność na choroby układu oddechowego i poprawę koncentracji.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.