Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Obwodnica Bolkowa: kolejna zmiana organizacji ruchu

Wprowadzona została kolejna tymczasowa zmiana organizacji ruchu na DK5 spowodowana budową ronda w miejscowości Wierzchosławice.

© Materiały prasowe / GDDKiA

W związku z postępującymi pracami przy budowie obwodnicy Bolkowa nastąpiła tymczasowa zmiana organizacji ruchu na DK5.

Ruch z drogi krajowej nr 5 został tymczasowo przełożony na objazd tzw. by-pass, o długości około 150 m.

Dojazd do miejscowości Wierzchosławiczki będzie możliwy przez Bolków i miejscowość Stare Rochowice. Wprowadzana organizacja ruchu umożliwi wykonanie docelowego ronda i włączenia drogi krajowej DK5, od strony Kamiennej Góry do budowanej Obwodnicy Bolkowa – informuje GDDKiA.

Prace mają potrwać do końca września 2019 r.

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mieszkaniec Bolkowa
Mieszkaniec Bolkowa3 maja 2019 o 13:11
Przy okazji tego artykułu nachodzi mnie refleksja na temat byłego już Burmistrza i jego bezmózgich wyborców. Otóż niedługo po wyborach wybudował on drogę w Starych Rochowicach, którą prowadzi w pola czyli donikąd. A czy nie rozsądniej byłoby odnowić gruntowa drogę między Wierzchosławiczkami a Rochowicami? Dziś byłaby świetnym udogodnieniem dla mieszkańców tych dwóch wiosek. A tak pozostaje jeździć patatajką.
Lubię to! 2
Wielebny
WielebnyMieszkaniec Bolkowa15 maja 2019 o 05:45
10000% racji kolego masz :(
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.