Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Nowe przypadki koronawirusa w Jaworze; bilans COVID-19 w powiecie jaworskim

Resort zdrowia poinformował w środę rano o 32 nowych zakażeniach koronawirusem na Dolnym Śląsku, z których 2 odnotowano w Jaworze. W sumie w powiecie jaworskim potwierdzono do tej pory 11 przypadków koronawirusa, jedna osoba zmarła.

© Materiały prasowe / PAP

Nowo zdiagnozowane osoby na Dolnym Śląsku pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, głogowskiego, jaworskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubińskiego, lwóweckiego, oleśnickiego, oławskiego i wrocławskiego.

Badania laboratoryjne potwierdziły dotąd koronawirusa u 11 mieszkańców powiatu jaworskiego, z których 1 zmarł i 1 wyzdrowiał.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

  • Jawor - 3 przypadki
  • Bolków - 5 przypadków, 1 osoba zmarła
  • Męcinka - 2 przypadki
  • Paszowice - 1 przypadek, 1 osoba wyzdrowiała

Burmistrz Emilian Bera odnosząc się do nowych przypadków w Jaworze poinformował, że nowo zdiagnozowane osoby z Covid-19 mieszkają w Jaworze i pracują "w jednym z Domów Pomocy Społecznej poza powiatem jaworskim".

W województwie dolnośląskim zakażonych koronawirusem jest 2088 osób.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.