Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: we wtorek 30 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie jaworskim; zmarła 1 osoba

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o potwierdzeniu koronawirusa u kolejnych 30 osób w powiecie jaworskim. W wyniku chorób współistniejących zmarła 1 osoba.

© Materiały prasowe / PAP

Do tej pory o największej liczbie wykrytych przypadków SARS-CoV-2 w powiecie jaworskim poinformowano 13 listopada – było ich 115. W poniedziałek stwierdzono 4 zachorowania, a w niedzielę – 6.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 30 osób w powiecie jaworskim – podało we wtorek MZ. Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 784 osób.

Z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarła 1 osoba. Łącznie to 20 ofiar śmiertelnych.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.