Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: w weekend 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim

Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 11 osób w powiecie jaworskim – wynika z danych Ministerstwa Zdrowia przekazanych w sobotę i niedzielę. W poniedziałek nie odnotowano nowych przypadków.

© Materiały prasowe / PAP

Z danych przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia w sobotę i niedzielę wynika, że wykonano 69 testów, informacje z poniedziałku mówią o kolejnych 6 testach. Kwarantanną objętych jest obecnie 66 osób.

W niedzielę podano informację o 3 nowych zakażeniach, a w sobotę o 8.

Do tej pory w powiecie jaworskim, od czasu wykrycia pierwszego przypadku w kwietniu 2020 r., zdiagnozowano 1 547 przypadków zakażenia koronawirusem, a 61 chorych zmarło.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.