Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: od 1 do 3 maja w powiecie jaworskim 29 nowych zakażeń koronawirusem

Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u dalszych 29 osób z powiatu jaworskiego – wynika z danych Ministerstwa Zdrowia przekazanych od 1 do 3 maja.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne w długi weekend majowy potwierdziły zakażenie koronawirusem w sumie u kolejnych 29 osób z powiatu jaworskiego – wynika z ostatnich danych Ministerstwa Zdrowia. Kwarantanną objęte są 224 osoby.

Od początku epidemii chorobę w powiecie jaworskim zdiagnozowano u 2 821 osób, z których 96 zmarło.

W powiecie jaworskim wykonano do tej pory 13 155 szczepień. W pełni zaszczepiono 3 491 osób.

Najnowszy raport resort ma opublikować we wtorek o godz. 10:30.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościOstatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.