Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki w promocji z okazji Black Week. DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: nowe zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim, w sumie 3 tysiące przypadków

Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 3 osób z powiatu jaworskiego – przekazało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Od początku epidemii chorobę w powiecie jaworskim zdiagnozowano u 3 000 osób.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 3 osób z powiatu jaworskiego – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 64 testy. Kwarantanną objętych jest 69 osób.

Od początku epidemii chorobę w powiecie jaworskim zdiagnozowano u 3 000 osób, z których 102 zmarły. Wykonano 40 151 szczepień.

Poziom zaszczepienia mieszkańców w gminach powiatu jaworskiego:

Gmina Procent mieszkańców w pełni zaszczepionych Liczba mieszkańców w pełni zaszczepionych
Jawor 49,0% 11 024
Bolków 44,2% 4 567
Męcinka 44,9% 2 251
Mściwojów 45,0% 1 814
Paszowice 44,4% 1 796
Wądroże Wielkie 46,1% 1 796

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.